Ysisdag
Op donderdag 5 november 2026 organiseren we de jaarlijkse inspirerende Ysisdag en verwelkomen we je graag op ons kantoor in Amsterdam!
Het thema van dit jaar zegt precies waar het om draait: alles in Ysis. Want zorg, behandeling en administratie komen samen op één plek. Of je nu aan het bed staat, in de behandelkamer werkt of achter de schermen alles in goede banen leidt: je werkt vanuit hetzelfde systeem, met dezelfde informatie. In elke setting, vanuit elke rol.
Dat klinkt logisch, maar het maakt in de praktijk een wereld van verschil. Geen losse systemen, geen dubbele registratie en niet meer zoeken naar informatie. Iedereen werkt vanuit hetzelfde dossier, ziet wat voor zijn of haar rol relevant is en kan zo doen waar het écht om gaat: goede zorg leveren aan de cliënt.
Op Ysisdag ervaar je wat Alles in Ysis betekent voor jouw dagelijkse werk. Het thema loopt als een rode draad door alle sessies, stands en het inspiratieplein heen. Je gaat naar huis met inzichten, praktische tips en ideeën die je morgen al kunt toepassen. Meld je aan en ontdek zelf hoe alles samenkomt in Ysis.
Wat je kan verwachten
Een veelzijdig, informatief en bovenal inspirerend programma! We geven je stof tot nadenken en zorgen ook dat je met inzichten en praktische tips naar huis gaat die je direct in de praktijk kan brengen. Achter de schermen werken we aan het programma, maar we geven alvast een voorproefje van wat je kunt verwachten. Klik op onderstaande button voor de meest actuele programmainformatie.
Let op: we hebben een maximaal aantal plaatsen beschikbaar. Het is daarom alleen op aanmelding mogelijk om deel te nemen aan de dag.
Problemen met aanmelden? Stuur ons dan een e-mail via support@gerimedica.nl



